Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi, është ndër këngëtaret më të talentuara shqiptare.

Ajo së fundi ka bashkëbiseduar me ndjekësit e vet në Instagram, të cilët i kanë bërë pyetje nga më të ndryshmet.

“Duam dasëm ne me tpa me vello tbardh”, kishte shkruar njëri prej tyre.

Fifi nuk hezitoi të përgjigjej duke thënë se do të presin gjatë.

“Paske me prit gat loqk”, ka thënë ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link