Shkolla 9- vjeçare ‘Shaqe Mazreku’ në Durrës u shemb sot nga IKMT pasi pësoi dëme nga tërmeti i 26 nëntorit.

Sot IKMT ka zhvilluar punimet me eskavator teksa ajo është në plan për t’u rindërtuar nga e para për shkak se nuk mund të rikonstruktohej.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link