Disa fotografi të yllit të futbollit David Beckham kanë qarkulluar në rrjet duke shqetësuar fansat e tij.

David ka qenë duke bërë pazare me vajzën e tij 8-vjeçare Harper ndërkohë që një paparac që po e ndiqte arriti të sigurojë këto foto.

45-vjeçari nuk dukej në formën e tij më të mirë. Ai kishte një pamje disi të lodhur, dukej i dobësuar dhe mesa duket transplanti i flokëve që ka bërë 2 vite më parë nuk i ka dhënë rezultat.

Të gjithë fansat po pyesin se çfarë e mundon babain e 4 fëmijëve dhe bashkëshortin e Victoria Beckham.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link