TIRANE

Mozzik dhe Loredana të njohur ndryshe si ‘Romeo dhe Juliet’ janë një ndër dyshet më të përfolur në showbiz. I ftuar në emisionin ‘NIN’, reperi i njohur u shpreh se nuk do të rikthehet me Loredanën.

“Nuk jena mo. Edhe s’kthehet kurgjo mo. Ishim dikur nuk jemi mo”- tha Mozzik.

Kujtojmë, se vetëm pak ditë më parë, Mozzik lancoi këngën e tij më të fundit, ku edhe pse në mënyrë jo të drejtëpërdrejtë, reperi i dërgoi një mesazh Loredanës, ku shprehet se historia e tyre ka marrë fund.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link