15 C
Debar
Sunday, April 18, 2021
Maqedonia
147,094
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 4:53 pm
Shqiperia
129,594
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 4:53 pm
USA
32,367,679
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 4:53 pm
All countries
141,795,105
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 4:53 pm
EUR - Vendet anëtare të euro
USD
0.8346
CHF
0.9070
GBP
1.1545

Dibra

I kapur “rob” nga Mustafa Greblleshi!

Nga: Përparim Hysi Ndodh që të kapë një obsesion dhe, krejt pa dashur, bie peng i këtij obsesioni dhe nuk e ke fare të lehtë që të çlirohesh prej tij. Kështu ka ndodhur me mua qëkur isha fëmijë dhe, për çudi, ”çlirimi nga ky lloj pengu”, më bëri si me krahë, por qe vonë. Tepër...

News

Shqipëria

Maqedonia

Kosova

DIaspora

Kuriozitete

Bota

Teknologji

Kulturë

Opinion

Shëndeti

Sport

Kombëtarja

KF-Korabi

Receta Gatimi